Paard van Troje

Prinsegracht 12 2512 GA Den Haag Netherlands

27 Events for Paard van Troje 27 Events

  • 30 Apr 2017 Sun 20:00
  • EMMA RUTH RUNDLE

    Sun 20:00
  • 12 May 2017 Fri 20:00
  • TRIBUTE2BOBMARLEY BY ROOTS RIDERS: 40 JAAR EXODUS 2017 TOUR

    Fri 20:00
  • 14 May 2017 Sun 20:00
  • MISTER AND MISSISSIPPI

    Sun 20:00
  • 03 Jun 2017 Sat 20:00
  • GRAUZONE PRESENTS: SKINNY PUPPY

    Sat 20:00
  • 08 Jun 2017 Thu 20:00
  • Paul Weller / Paard van Troje

    Thu 20:00
  • 09 Jun 2017 Fri 20:00
  • Lucy Woodward

    Fri 20:00
  • 22 Jun 2017 Thu 20:00
  • The Jungle Brothers

    Thu 20:00
  • 08 Jul 2017 Sat 20:00
  • Common Linnets

    Sat 20:00
  • 13 Jul 2017 Thu 20:00
  • Wolfmother / Paard van Troje

    Thu 20:00
  • 27 Jul 2017 Thu 20:00
  • Milow / Zuiderparktheater

    Thu 20:00
  • 17 Sep 2017 Sun 20:00
  • Lee 'Scratch' Perry & Mad Professor

    Sun 20:00
  • 07 Oct 2017 Sat 20:00
  • BRAINPOWER & RE:FRESHED ORCHESTRA

    Sat 20:00